با عنایت به نظر وزارت صمت در جهت توزیع محصولات فیبرفشرده چوبی، بصورت آزمایشی در بورس کالا، تا آماده شدن شرایط بورس کالا برای عرضه این گونه محصولات بصورت منظم، سیناMDF محصولات خود را از بهمن ماه سال جاری تا پایان فروردین ماه سال 1401 به نحوه ذیل عرضه می نماید؛

1- برخی از محصولات سیناMDF، مشابه روش بورس کالا در سامانه سیناMDF در قسمت فروش عادی (بورس) عرضه میگردد. کلیه مشتریان محترم که علاقمند به خرید با قیمت کامل بصورت موردی و بدون عقد قرارداد می باشند، می توانند از این طریق ثبت سفارش نموده و بر اساس راهنمای اعلامی در بالای صفحه خرید نمایند. قیمتهای پایه برای محصولات بصورت کامل و بدون عرضه مواد اولیه برای همه مشتریان محترم قابل مشاهده می باشد. ضوابط اجرایی این نرم افزار مشابه بورس کالا در بورس اوراق بهادار کشور طراحی شده و جهت آشنایی با بستر آموزشی و تسهیل شده برای شما فراهم شده است.

2- کلیه محصولات قابل عرضه سیناMDF اعلامی در این سامانه، برای عقد قرارداد سه ماهه بهمن و اسفند 1400 و فروردین 1401 در گزینه "درخواست قرارداد" آماده به استفاده می باشد. این قراردادها فقط برای سه ماه و با قیمت های ویژه برای مشتریان محترم در نظر گرفته شده است. تولید کنندگان و توزیع کنندگان محترم با ثبت مشخصات خود و ارائه مستندات در صورتیکه قبلا ثبت نام نفرمودند، امکان انتخاب محصول با مقادیر مورد نظر حسب محدوده های اعلامی امکان عقد قرارداد با کارخانجات سینا MDF را دارند.

در صورت نیاز به هر گونه توضیح بیشتر خواهشمند است به راهنمای فوق مراجعه و یا با شماره تلفن 24870870- 021 تماس حاصل و یا از طریق ایمیل sales@sinamdf.com ما را مطلع فرمایید.